KONST / Litografier / Litografi 10526477
nr 1052 6477
Gunnar Norrman
(f. 1912), Sverige
Litografi, Gunnar Norrman (f. 1912), 62/110, signerad, 1949, motivet: 8x11
Gunnar Norrman, född 1912, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 18:11:10
150 kr